Sohbete Başla

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Genel Kurallar
  • kural 1Genel odalarımızda sohbet ederken özel konulara girmek (din, siyaset, ırkçılık v.b) ,
  • kural 2Yönetici arkadaşlarımızın (~ , & , @ ve % konumundakiler) yapmış oldukları uyarılara aykırı davranışlar,
  • kural 3Maddi çıkar sağlamak amacıyla (para, kontör, kredi kartı bilgileri) istemek ve dolandırıcılığa yeltenmek,
  • kural 3Devlet büyüklerine hakaret etmek ya da küçük düşürmek,
  • kural 3Özel sohbet pencerelerinde T.C yasalarına ve Türk aile terbiyesi dışına çıkmaya kalkışmak,
  • kural 3Diğer internet sitelerinin yada herhangi bir ürünün reklamını yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR!
Sık Sorulan Sorular

Zumla Sevgili Bul

Zumla sohbet uygulaması sayesinde yeni arkadaşlıklar bulmak artık çok kolay. Ücretsiz üye olma seçeneği ile Dünya'nın dört bir tarafından yerli yabancı insanların üyeliği sayesinde sevgili bulmanın ba.sit olduğunu sizlerde görebilirsiniz.

Zumla sevgili bul ile mobil sohbet uygulamasına üye olduktan sonra profil oluşturabilir, fotoğrafını yükleyebilir, bay bayan kriterinizi kayıt ettikten sonra konum birimini etkinleştirdikten sonra yakınınızda bulunan bayanlarla anında mesajlaşabilir, sohbet edebilir veya chat yapabilirsiniz.

Arkadaş listenize eklediğiniz insanlarla hem sesli hemde yazılı olmak üzere birden çok mesajlaşma seçenekleri ile iletişim kurabilirsiniz. zumla sevgili bul

Zumla Uygulamasına Yapılan Bazı Şikayetler

Engin Kara 10 Şubat 2020

Arkadaşlar şimdi size ben bu uygulamada ne olduğunu söyleyeyim. Siz bir profil olusturuyorsunuz sonra yakınımda, aktif, yeniler olmak üzre kategori yapmışlar ve size kadınlardan istekler mesajlar geliyor siz de cevap veremiyorsunuz. Neden mi ? Vip üyeliğiniz yok cunku. He vip alındıktan sonra o kişiler gerçek mi değil mi bilemem ama para vermeyin bu uygulama boş ne yazık ki.

Ergun Bilgin 22 Şubat 2020

Sahtekar bunlar bayan profilleri sahte. Bir bayan profili benzer siteler başka isim, başka şehir altında sahte porifilleri sunuyorlarer. Ve gelen mesajlar noktasına, virgülüne varıncaya kadar benzer sitelerde hep aynı mesajları gönderiyorlar. Sakın kanmayın hatta indirmeyin. Arkadaşlar bunları ilgili makamlara şikayet dilekçesi ile baş vuru yaparsanız. İlgili makamlar takibe alıyorlar. Bir den fazla şikayet unsuru olduğu için değerlendirmeleri ona göre yapılıyor. Sizlere gelen mesajları kayıt al

İsa KORKMAZ 29 Şubat 2020

Tamamen para tuzağı ve karşı cinslerin zaaflarını kullanarak insanları dolandırmak üzerine kurgulanmış. Kişisel bilgilerin güvenliği hiç yok. Mesajlar admin tarafından okunup karşı tarafa öyle gönderiliyor. Bir erkeği ozel ÜYE degilse para tazagina çekmek için çok farklı ve sahte feyk hesaplarla adlarla ve önceden hazırlanmış matbu mesajlarla kandırılmaya ve dolandirilmaya çalışılıyor. Kısaca böyle dolandiricilik siteleri hemen yasaklansın ilgilileri hakkında yasal işlem başlatılsın. kullanıcıların anonim kalmasına izin vermesi harika olsa da, bu anonimlik de felaket için mutlak bir reçetedir. Örnek olarak, eşleştirildikleri "yabancıların" çoğunun kamera karşısında kendilerini memnun eden erkekler olduğu, herhangi bir ebeveynin çocuklarının karşısına çıkmasını istemeyeceği yaygın bir kullanıcı şikayeti var.