Sohbete Başla

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Genel Kurallar
  • kural 1Genel odalarımızda sohbet ederken özel konulara girmek (din, siyaset, ırkçılık v.b) ,
  • kural 2Yönetici arkadaşlarımızın (~ , & , @ ve % konumundakiler) yapmış oldukları uyarılara aykırı davranışlar,
  • kural 3Maddi çıkar sağlamak amacıyla (para, kontör, kredi kartı bilgileri) istemek ve dolandırıcılığa yeltenmek,
  • kural 3Devlet büyüklerine hakaret etmek ya da küçük düşürmek,
  • kural 3Özel sohbet pencerelerinde T.C yasalarına ve Türk aile terbiyesi dışına çıkmaya kalkışmak,
  • kural 3Diğer internet sitelerinin yada herhangi bir ürünün reklamını yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR!
Sık Sorulan Sorular

Lez Sohbet

Lez sohbet diğer adıyla lezbiyen Sohbet sadece kadınların sohbet edecekleri bir ortam. Kayıt ve abonelik gerekmeyen lez sohbet odaları.

Bekar olan eşcinsel kadınların, iyi lezbiyen sohbeti ve çevrimiçi eşcinsel arkadaşlık sitelerine sahip lezbiyen kadınların aynı kaliteyi hak ettiğine şiddetle inanıyoruz, bu yüzden sadece kadın arayan kadınlara açık mükemmel bir topluluk oluşturduk. Size en iyi deneyimi nasıl sunacağımızı biliyoruz,

lez sohbet Elbette bir çok erkeğin veya bayanın eşcinsel olmak üzere bir çok kategoride insan cinsel tercihlerine saygı duymak gerekir, insanlar ister lezbiyen Sohbet ister gay sohbet ister eş cinsel hangi tür istek ve arzuları varsa sohbet sitemizde bulabilecekleri bir ortam ile karşılaşır.

Burada insanlara saygı duyulur ve en önemlisi istek ve arzularıda buna paralel olarak olarak insanın biyolojik olarak ihtiyaçları olan cinsel arzu ve ihtiraslarının mutlaka karşılanacağı bir ortam.

Sizlerde cinsel sohbet arzulalarınızın bir karşılığını bulmak istiyorsanız rumuz yazarak bağla butonuna tıklayarak cinsel bir dünyaya yelken açabilirsiniz.

Kadınlara Özel 3 Lez Sohbet Sitesi

Kadınlar kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacak lez sohbet siteleri tercih ederler. Aşağıda belirteceğimiz lezbiyen sohbet siteleri türkiyede en çok tercih edilen sitelerinden bazılarıdır. Lütfen listemizi inceleyerek kendinize en uygun siteye giriş yapabilirsiniz.

1- Lezsohbet.Org

lezsohbet.org

Türkiye'de listenin başında yer alan lezsohbet.org sitesi, bu kadar tercih edilmesinin altında yatan sebep hem kurallar hemde kadınların kişisel bilgilerinin gizli tutulmasıdır. Şuan da geveze.org site bünyesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

2- tamsohbet.com/lezbiyen-sohbet-odalari.html

tamsohbet.com-lezbiyen-sohbet-odalari

Tam sohbet sitesi bir çok chat alanında hizmet vermekle beraber cinsellik konusundaki derin boşluk ve güvenirliği kazanmak adına zurna net, ki türk ve ircd ortamında en köklü sitesi olması bir kenara dursun bir çok başarıya imza atmış sitelerin başında gelmektedir.

1- https://www.kolaysohbet.com/lez-sohbet.html

kolaysohbet.com-lez-sohbet

Kolay sohbet adı altında lezbiyen sohbet sıralamasında ilk üç sırada yer almaktadır. Kelebek org sitesi bünyesinde hizmet veren kolay lez sohbet sadece kadınlara hitap eden arayüzü ile ücretsiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Lez Sohbet Kuralları

Sizlere daha iyi bir sohbet deneyimi yaşatmak için belirli kurallar bulunur işte size bazı lez sohbet kuralları:

1- Lezbiyen odaları içerisinde cinsel özel bölgenizi göstermek/yayınlamak yasaktır.

2- Sohbet partneriniz ile paylaştığınız bilgilerden mevsim org Platformu kesinlikle sorumlu değildir (Lütfen Özel bilgilerinizi Telefon numarası, adres, Kredi kartı vb)

3- Sohbet kullanıcılara hitaben hakaret, küfür, kötü söylemlerde bulunmak kesinlikle yasaktır.

Lez Sohbet Hakkında Sık Sorulan Sorular

Lezbiyen Sohbet Odaları Ücretli mi? : Lezbiyen sohbet odaları ÜCRETSİZDİR. Bir diğer site özelliğimiz ise ücretsiz olarak kendinize özel ve arkadaşlarınızı çağırabileceğiniz bir lez sohbet ortamı oluşturmak

Sohbet Ettiğim Kişinin Bir Bayan Olduğunu Nasıl Anlarım? : Sohbet ettiğiniz kişiden bir resim paylaşmasını veya canlı video görüntüsünü talep edebilirsiniz. Şüphelendiğiniz kişileri lütfen #help kanalımıza bildirin.

Sitenizde Sadece lezbiyen Sohbet Odaları mı Var? : Hayır. Sitemiz de birden çok sohbet odaları bulunur Bunlardan bazıları şunlardır: #sohbet, #radyo, #oyun

Lez Sohbet Partneri Nasıl Bulabilirim? : Sohbet odalarına giriş yaptıktan sonra, hem ana sayfada bulunan akıcı sohbet içerisinden hem de sağ tarafınız da bulunan kullanıcı listesinden size hitap eden kullanıcı adına (rumuz) tıklayarak şansınızı deneyebilirsiniz.